Komunikacja z akcjonariuszami oraz osobami zainteresowanymi technologiami VR

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele sugestii i zapytań ze strony naszych akcjonariuszy oraz osób zainteresowanych technologiami VR w sprawie najbliższych planów i bieżących realizacji spółki i3D S.A. Bardzo cieszymy się z tych kontaktów. Odbieramy je również jako dowód na to, że podejmowane przez nas działania marketingowe i PR-owe docierają do szerokiego kręgu zainteresowanych.

Ze względu na obecność naszej firmy na giełdzie oraz pamiętając o interesie naszych Akcjonariuszy i Partnerów handlowych, jesteśmy zobowiązani do prowadzenia polityki komunikacyjnej, która nie zwiększa ryzyka inwestycyjnego prowadzonych przez nas projektów i nie stanie się przyczyną do obniżenia wartości naszych akcji. Z wielu przyczyn nie możemy dzielić się informacjami na temat naszych aktualnych projektów na Facebooku, Twitterze  czy w innych kanałach social media. Prosimy więc o wyrozumiałość w tym temacie. Mając jednak na uwadze prowadzenie w pełni otwartej i przejrzystej polityki komunikacyjnej, zapraszamy osoby zainteresowane, a w szczególności naszych Akcjonariuszy, do bieżącego śledzenia komunikatów giełdowych i3D S.A. w systemie EBI oraz ESPI a także w ramach Akcji Inwestor prowadzonej przez Puls Biznesu, oraz aktywnego udziału w spotkaniach inwestorów, które organizujemy corocznie (najczęściej przy okazji Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy).

Po spotkaniach Walnego Zgromadzenia, w których udział biorą również zainteresowani Akcjonariusze naszej spółki, na naszej stronie internetowej pojawiają się kluczowe informacje z tego wydarzenia oraz najważniejsze doniesienia z życia spółki, istotne dla inwestorów. Informacje warte uwagi osób interesujących się nowymi technologiami, w tym najnowsze doniesienia ze świata VR, można znaleźć zarówno na naszych kanałach social media jak i na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do aktywnego śledzenia publikowanych informacji.