3DEXCITE Deltagen
Oprogramowanie wirtualnej
rzeczywistościFotorealistyczna grafika 3D dostępna dla każdego

3DExcite Deltagen to najwyższej jakości oprogramowanie do tworzenia wizualizacji 3D w czasie rzeczywistym. Aplikacja pozwala projektować rozbudowane i skomplikowane środowiska wirtualne, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających designerów, projektantów, inżynierów czy specjalistów od marketingu i sprzedaży. Fotorealistyczna grafika, generowana za pomocą silnika 3DExcite Stellar, pozwala oddać nawet najdrobniejsze szczegóły i tworzyć efekty, które wiernie oddają rzeczywistość. Deltagen minimalizuje czas, wysiłek i koszty tworzenia grafiki 3D, sprawiając, że staje się ona dostępna dla różnych branż i sektorów rynku. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zredukować potrzebę tworzenia rzeczywistych prototypów i modeli produktowych i zastąpić je działającymi na wyobraźnię wizualizacjami, które usprawniają proces produkcyjny i podejmowanie strategicznych decyzji.

logo_3ds_3dexcite_i3d_deltagen
Korzyści z wyboru oprogramowania Deltagen


Przejmij kontrolę nad tworzeniem grafiki 3D – twórz produkty, które wyglądają jak prawdziwe

Bez względu jaki sektor rynku reprezentuje twoja firma z pewnością docenisz intuicyjny i błyskawiczny dostęp do wszystkich rozbudowanych funkcji programu. Z Deltagen tworzenie fotorealistycznych obrazów, animacji czy filmów produktowych jest naprawdę łatwe. Dzięki supernowoczesnym narzędziom do renderingu i obróbki faktur, program wiernie odzwierciedla zaawansowane tekstury, cienie, refleksy czy efekty świetlne, sprawiając, że generowane obrazy zdają się być rzeczywistymi obiektami. Wszystko to możliwe jest dzięki technice ray-tracingu, czyli śledzenia promieni świetlnych, która w czasie rzeczywistym koryguje promienie padania światła dostosowując wirtualne przedmioty do prawdziwej fizyki.


A_top_3ds_3dexcite_i3d_deltagen


Błyskawicznie podejmuj decyzje marketingowe dzięki wirtualnym prototypom i testom

Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt? Testowanie i tworzenie prototypów w warunkach laboratoryjnych to drogi i kosztowny proces. Deltagen umożliwia zaprojektowanie dowolnych obiektów 3D, które bez nakładu dodatkowych środków i czasu możesz prototypować i sprawdzać w dowolnych warunkach, wersjach i kształtach. Dzięki temu już w fazie przedprodukcyjnej można usunąć niedociągnięcia i słabe punkty, które w normalnych okolicznościach wyszłyby dopiero w laboratorium lub na etapie sprzedaży. Bez względu czy chodzi o ergonomię produktu, design, funkcjonalności czy jego jakość, Deltagen da Ci całościowy obraz jego silnych i słabych stron i pozwoli podając trafniejsze decyzje. I to bez zatrudniania sztabu ekspertów i testerów.


B_top_3ds_3dexcite_i3d_deltagen


Wesprzyj działy sprzedaży i marketingu kompleksowym rozwiązaniem promocyjnym


Wydajność, szybkość i kreatywność. Deltagen to nie tylko narzędzie ułatwiające proces produkcyjny, ale również niezwykle skuteczna metoda promocji i tworzenia wielokanałowych treści reklamowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Najwyższej jakości obrazy 3D, które można generować dzięki aplikacji, pozwalają przyspieszyć proces sprzedażowy i znaleźć nowych nabywców twoich produktów. Drukowane obrazy, filmy, animacja, aplikacje mobilne, urządzenia dotykowe – możesz budować wizerunek swojego produktu i tworzyć wokół niego atmosferę oczekiwania, nawet wtedy, gdy produkt nie jest jeszcze fizycznie dostępny. Wygenerowany w aplikacji obraz będzie na tyle realistyczny i atrakcyjny, że w pełni odzwierciedli walory przyszłego produktu. Dzięki dużej uniwersalności aplikacji i jej nieskończonych możliwości kreatywnych w błyskawiczny sposób możesz reagować na potrzeby i wymagania poszczególnych rynków i kanałów marketingowych.


Uwolnij kreatywność z silnikiem Stellar

Dzięki rewolucyjnej technologii renderingu 3DExcite Stellar wcale nie trzeba być ekspertem wizualizacji, żeby tworzyć najbardziej zdumiewające obiekty 3D. Co więcej intuicyjny i łatwy w obsłudze program pozwala szybko i sprawnie przejść od plików CAD do finałowego renderingu. A rezultat? Zaskoczy nawet najbardziej wymagających. Wszystko dzięki efektowi oświetlenia globalnego (Global Illumination), który wiernie odzwierciedla promienie świetlne, włącznie ze światłem odbitym od obiektów. Sprawia to, że rendering oparty o kartę graficzną czy procesor wkracza na zupełnie nowy, interaktywny poziom. A wraz z nim prezentacja produktów i usług w technologii 3D.


Możliwości wykorzystania Deltagen


Deltagen to narzędzie uniwersalne, znajdujące zastosowanie w różnych dziedzinach i sektorach rynku. Jego zalety docenią przede wszystkim producenci skomplikowanych i złożonych systemów, które podlegają rygorystycznym procedurom projektowym, a w których funkcjonalność musi iść w parze z atrakcyjnym designem np.
• Branża motoryzacyjna
• Branża lotnicza
• Producenci elektroniki
• Branża przemysłowa
Zalety fotorealistycznej grafiki 3D nadają się również do celów promocyjnych w branży rozrywkowej i kulturowej.link_3ds_3dexcite_i3d_deltagen